Zrušit rezervaci

Než zrušíte svou rezervaci, prosím přečtěte si následující informace.

Otázky a odpovědi

1. Kdy rezervaci lze zrušit?

Svou rezervaci můžete zrušit, přesunout nebo upravit kdykoli v době minimálně 48 hodin před naplánovanou rezervací. V opačném případě rezervace propadne bez náhrady ve výši 100% z ceny služby. 

2. Jak rezervaci mohu zrušit?

Máte hned několik možností. Rezervaci můžete zrušit zasláním SMS zprávy s žádosti o zrušení rezervace na telefonní číslo: 725 05 05 25; Odesláním formuláře, který naleznete níže; V potvrzovacím e-mailu, při vytvoření rezervace.

3. Onemocněl/a jsem nebo z urgentních důvodů musím masáž zrušit.

Chápeme Vaši složitou situaci. Proto si svou rezervaci zrušte prosím, co nejdříve do 48 hodin před Vámi naplánovanou rezervací. V opačném případě rezervace propadne bez náhrady ve výši 100% z ceny služby.

4. Propadla mi rezervace, jak dál?

To nám je líto. Ale naše studio nabízí službu "obnovení termínu", přesně v takových případech. Jednoduše se po předchozím telefonní domluvě zarezervujete termín nový, který Vám vyhovuje. Službu lze uplatnit na klasické rezervace i na propadlé dárkové poukázky. Tento krok schvalujeme individuálně. Tato služba je zpoplatněna dle aktuálního ceníku.

5. Před zrušením rezervace vezměte v úvahu:  

  • Vaši rezervaci mohou využít i Vaši blízcí, zvažte, zda není lepší rezervaci darovat. (Tato nabídka není dostupná pro zákazníky v programu GOLD PASS)
  • Víte, že rezervaci nestihnete? Pošlete nám SMS zprávu a požádejte nás o službu "obnovení termínu". Tato služba je zpoplatněná.

6. Rezervace není zaplacená, a přijít nemohu.

V takovém případě Vás požádáme o uhrazení celé částky z rezervované služby. Bude Vám vystavená faktura, kterou zaplatíte převodem na náš účet.

7. Jsem v programu GOLD PASS, vztahují se na mě stejná pravidla?

Ne, jako zákazník v programu GOLD PASS je jedna z Vašich výhod zrušení rezervace kdykoli a bez poplatků. Termín můžete zrušit i hodinu předem.


Konečné zrušení rezervace

Chcete zrušit svou rezervaci? Dejte nám vědět! Využijte tento formulář!