Ukončení VIP CLUBu

Vážení partneři,

chtěli bychom Vám oznámit, že jsme nuceni od 2.1.2022 ukončit náš současný věrnostní systém, pod názvem "VIP CLUB". Udělat tento krok nám umožňují smluvní podmínky, se kterými jste souhlasil/a, při registraci do našeho věrnostního a marketingového systému. Důvodem ukončení stávajícího věrnostního systému je jeho neefektivita. Avšak připravili jsme pro Vás nový a funkční věrnostní systém. Nemusíte se obávat, že své nasbírané body ztratíte. Věnujte prosím pár chvil tomuto článku.

Do 1.1.2022 bude náš (aktuální) věrnostní program stále funkční a můžete sbírat i nadále body dle aktuálně platných podmínek. 

Dne 2.1.2022 zahájíme náš nový věrnostní program. Od tohoto data budou všichni naši zákazníci, bez ohledu na jejich registraci do věrnostního programu, zařazeni do věrnostního programu. Nově nebude možné sbírat body, ale náš věrnostní systém se promění v klasický model 5+1 masáž zdarma.

Vaše doposud nasbírané body nemusí přijít vniveč. Stačí je do 28.2.2022 uplatnit, dle aktuálně platných podmínek. Více informací naleznete po přihlášení do VIP CLUBu. Ale také máte možnost tyto nasbírané body převést do nového věrnostního programu.

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 1.3.2022 veškeré neuplatněné body propadnou bez náhrady.

Dále si dovolujeme Vás informovat o tom, že veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje budou i nadále zpracovány FOP Filip Klár, 09490850, Horní Domaslavice 265, Dobrá 73951 v souladu s ochranou osobních údajů. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat a to písemnou formou - elektronicky na adrese: masazefilipklar@gmail.com a nebo korespondenčně Horní Domaslavice 265, Dobrá 739 51.

Není Vám něco jasné? Chcete vysvětlení nebo poradit? Zavolejte na linku: 725 05 05 25.

Tým masáže Filip Klár