Naše masáže

Nevíte na jakou masáž si k nám zajít? Tady najdete vše, co potřebujete. Těšíme se na Vás.


CLASSIC

590,- Kč / 60 minut
790,- Kč / 90 minut
990,- Kč / 120 minut

Klasické masáže může rozdělit na tři základní masáže. Relaxační, regenerační nebo sportovní.

Relaxační masáž je sestavena z pomalých a jemných hmatů. Je ideální pro odpočinek od běžného stresu.

Regenerační masáž je sestavena ze intenzivnějších hmatů, svaly se spíše hnětou a prokrvují. Je ideální na bolavá záda a další části těla.

Sportovní masáž je sestavena z intenzivních hmatů, svaly se připravují na sportovní výkon nebo obdobnou metodou se uvolňují k rychlejší regeneraci. Při této masáži svaly různě hněteme a protahujeme šlachy.


DARK EXPERIENCE NEW

990,- Kč / 60 minut
1 390,- Kč / 90 minut

Tuto masáž můžete zažít pouze u nás. Je to velmi jemná masáž celého těla. Je sestavená z hladivých hmatů od ramen až po konečky prstů na nohou. Využívají se k tomu dlaně a lokty. 

Navíc vše probíhá při ztlumeném světlu na absolutní minimum. Naše studio je upraveno tak, aby bylo možno tyto masáže provádět i v pravé poledne. U nás vždy za tmy. 

Aby bylo možné masáž provést, je nutné, aby klient byl zcela nahý. Celý zážitek umocňuje speciální olej z kanangy vonné. Masáž je vhodná pro muže i ženy. 


DETOX

790,- Kč / 60 minut
990,- Kč / 90 minut
1 290,- Kč / 120 minut

Relaxačně detoxikační masáž. Při relaxační masáži si odpočinete a to i díky BIO olejům. Masáž je mírně intenzivní.

O vyčištění pokožky se postará detoxikační zábal vyrobený z koloidního jílu obohacený o hořčičný olej. Použijeme i horké ručníky, aby byl zážitek z masáže velkolepý. Nakonec na všechny části těla použijeme tělové mléko, které zajistí svěží vzhled. Tělové mléko je z bambuckého másla a jojobového oleje. 

Krásný odpočinek, očištění i skvělý vzhled pokožky - to je naše detoxikační masáž.

Akceptujeme hotovost, platební karty a benefitní systémy od společností: Sodexo, BenefitPlus, šeky UP, Edenred a Benefity. Při on-line objednávce platbu kartou na internetu.

Jak si vedeme od rozvolnění?

Počet proběhlých masáží

373

Aktuálně masírujeme olejem z

LITSEY nebo LIBAVKY