Jak přijít na masáž? I

10.12.2022

Jak správně přijít na masáž? V jakém oblečení? Co po vás může masér chtít? Chápeme, že se vyskytuje spousta otázek, které některým přidávají vrásky na čele. Teď se pokusíme odpovědět na ty nejčastější pokládané otázky.

NAJDETE ZDE:

  • V jakém oblečení mám přijít?
  • Stydím se, ale chci to vyzkoušet...
  • Sprcha?

V jakém oblečení mám přijít?

Obecně:
Hlavně tak, ať se cítíte příjemně. Jestli přijdete v teplákách nebo ve smokingu s cylindrem je v podstatě úplně jedno. Důležité je, aby jste se po vstupu do studia cítil/a příjemně. V profesionálních studiích vás nebudou soudit nebo si vymýšlet různé teorie, podle toho, jak přijdete oblečení.

Naše studio:
V podstatě je taková otázka zcela zbytečná. Zákazník chce dostat službu, která mu uleví nebo přinese požadovaný zážitek. U nás si nikdy neuděláme první dojem, aniž bychom znali celý příběh zákazníka. Důležité je to, co daný zákazník dělá, aby se zbavil bolestí a jak přistupuje k životu, jako takovému.

Stydím se, ale chci to vyzkoušet ...

Obecně:
Žádné masážní studio, ani maséři/masérky, Vás nebudou pozorovat, jak vypadáte. Je důležité si uvědomit dvě věci. První: Maséři/masérky vidí za jeden den tolik lidí, že když přijdou domů, si vás už nepamatují. Druhá: Maséři jsou v jistém smyslu profesionálové, sdělte jim svoje obavy, z čeho máte strach, a podobně. Pokud Vám masér nevyhoví, odejděte.

Naše studio:
Před každou masáží (i když je klient u nás poprvé) se masér snaží doptat zákazníka, o obavách, o zaměstnaní, o sportování, a další otázky. V našem studiu je vždy prostor k tomu, aby jste vyjádřil/a své připomínky. Masér s ohledem na to, upraví masáž tak, aby byla pro obě strany vyhovující.

Sprcha?

Obecně:
V masážních studiích není v rámci zákona požadována sprcha. Ale určité masážní studia tento doplněk k masáži poskytují. Nebojte se využít tohoto benefitu. Ať už v letním období nebo po aplikaci různých kosmetických přípravků. I když nevyužijete takových služeb masér musí vaše rozhodnutí akceptovat.

Naše studio:
V tuto chvíli nedisponujeme sprchou, proto prosíme naše zákazníky, aby na masáž přišli již osprchování. (Na tomto bodě pracujeme - budeme vás informovat.).

Tým Masáže Filip Klár