Děkujeme Vám za návštěvu

01.01.2023

za pěkné recenze Vám děkujeme! tým MFK

10 tipů po masáži

1. Doplňte tekutiny: Nejlépe čistou vodou, bez bublinek. Vyhněte se alkoholu. Omezte také čaj,kávu a další nápoje s obsahem kofeinu a vysokým obsahem cukru. 

6. Před spaním si dejte teplou vanu s Vaší oblíbenou pěnou do koupele nebo saunu. Ovšem opatrně, po masáži můžete být značně unavení.

2. Snažte se daný den jíst jídla, která nejsou metabolicky pro Váš organismus zatěžující. Naopak můžete doplnit vitamíny a další micro a makro živiny.

7. Zkuste se naladit na co největší klid. Pusťte si klidnou hudbu, vypněte všechny spotřebiče, které vydávají hluk. Můžete odejít také do přírody, kde najdete tiché místo. Pokud můžete, běžte bez dětí. Zapalte si svíčku, zapněte aromalampu. Zkuste meditovat

vnímejte své tělo a své emoce.

3. Odpočívejte. Dobrou volnou bude zajímavý film, kniha. Můžete si na chvíli i zdřímnout, tělo musí regenerovat.

 8. Přichystejte se na spánek. Vyvětrejte místnost. Nachystejte si polštář tak, aby Vás na druhý den nebolelo za krkem a příjemně jste se vyspali.

4. Bez velké fyzické námahy. Práce na zahrádce, mytí oken nebo posilovna? Takové aktivity nechejte spíše na druhý den.

9. Dostali jste nějaké další rady, cviky od maséra nebo masérky? Zkuste se jimi řídit. Při Vaši další návštěvě ve studiu můžete zhodnotit, jak byly úspěšné či je změnit.

5. Lehkou procházkou nebo protažením celého těla podpoříte účinek masáže.

10. Cítíte se lépe? Po masáži a i pár dnů po ní? Nezapomeňte si zarezervovat další termín.