NÁPOVĚDA

PRIME termíny

Termíny PRIME

Co to je termín PRIME?

Toto označení mají volné neveřejné termíny, které jsou k dispozici pouze pro zákazníky Premium.

V rezervačním systému Reservio se tyto termíny nezobrazují. - Rezervační systém Reservio Vám vždy nabízí nejbližší veřejný volný termín, který je dostupný pro zákazníky Standard, Premium nebo nové zákazníky.

Seznam volných prime termínů je k dispozici po přihlášení na Webu Premium. Na webu lze termín rezervovat i on-line

Některé termíny prime mohou být zpoplatněny. Výška ceny se liší dle Vámi vybrané služby, aktuální obsazenosti studia a dalších kritérií.

Jak vytvořit rezervaci PRIME-TIME?

  1. Aktuální volné termíny PRIME-TIME nalezne zákazník Premium po přihlášení na Web Premium.
    Přihlásit se na Web

  2. Klikněte na tlačítko "Zobrazit MENU" a z menu nabídky vyberte možnost "PRIME-TIME". Zobrazí se stránka s nabídkou termínů - Zobrazit

  3. Rezervaci vytvoříte odesláním formuláře. Ve formuláři vyplňte všechna povinné pole. Z rozevírací nabídky vyberte datum a čas rezervace, a vybraný druh masáže, který chcete rezervovat, do dala třetího pole uveďte Vaše ID a PIN PREMIUM pro autorizaci rezervace.

  4. Po našem schválení se rezervace přepíše do rezervačního systému Reservio, kde ji uvidíte a dále popřípadě spravovat či zrušit.

  5. Pokud zákazník nevyužívá nebo nemá dostatek kreditů Premium k úhradě vybraného termínu a služby, vystaví se zákazníkovi faktura k zaplacení.

TIP: Prime jako náhradní termín

Zrušili jsme Vám termín masáže?
Vybrat si náhradní termín za zrušenou rezervaci si můžete i z nabídky prime zdarma.